Mandagsspil

NR.
NAVN
P
V
D
180
180R
HL
100L
HS
20S
HSS
1Frank T. le Fèvre 179113692154617920,43
2Asbjørn Granberg 11522672130416820,27
3Casper H. Laursen 7851542167315718,75
4Mikkel Skovlund 7312221135421022,75
5Daniel Drue (Esbjerg Øst)5677134170313515,20
6Henrik Buchholtz 474800102115618,17
7Preben Laursen 460320081000#DIV/0!
8Steen Løvbo 4502000102124026,50
10Henrik Lydolf 363563108120121,00
9John Drue (Assens)443821120100#DIV/0!
12Morten Toft 3517110021021,00
10Sebastian 360142298022022,00
13Martin (Gæst)32080086023023,00
14Line Beyer 2701341109120123,67
15Kitti Skovlund 230140098030030,00
16Lene Svendsen 200120075025025,00
17Nick Skovlund 1305000022022,00
29Nadja Skovlund 504000000#DIV/0!
17Torben Plougheld 13090078000#DIV/0!
19Wilhelm Skovlund 12012000000#DIV/0!
20Helene Jensen 1006000000#DIV/0!
20Palle Rosenly 1002110018118,00
22Morten Jørgensen 90311150119119,00
22Jannich Hafsteinsson 905110028028,00
22Cecilie Jørgensen 912000018118,00
26Lars Villy Hansen 803000000#DIV/0!
27Martin Lund (Langtved)702110024024,00
29Rasmus (Gæst)505000000#DIV/0!
27Natasja Drue (Odins)7060070020120,00
22Nicklas Ljungberg 9040096017117,00
29Oliver Skovlund (Odins)503000000#DIV/0!
32Kasper Jørstad 401000000#DIV/0!
32Sofie (Odins)402000020120,00
34Michael Urban 303000024024,00
35Elo Møllebjerg (Midtfyns)201000000#DIV/0!
35Emil Løvbo 202000000#DIV/0!
37Jan "Gammelfar" (Gæst)101000000#DIV/0!
37Tom (Gæst)101110000#DIV/0!
37Kevin (Gæst)101000000#DIV/0!
37Jolita (Gæst)101000000#DIV/0!
37Steen T (Gæst)101000000#DIV/0!

Forklaring:

P = Point
V = Antal gange man har vundet mandagsspillet
D = Antal gange man har deltaget i mandagsspillet
180 = Antal 180 man har lavet i alt over sæsonen
180R = Rekord for antal 180 på en aften
HL = Højeste Lukker man har lavet, henover sæsonen
100L = Antal lukkere man har lavet over 100, henover sæsonen
HS = Hurtigste sæt man har lavet, henover sæsonen
20S = Antal sæt under 20 dart, henover sæsonen.
HSS = Gennemsnit for dit hurtigste sæt, henover sæsonen.